UAB “Personalo valdymo inovacijos” įsteigta 2008 metais. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo sirtyje.

 

 

Misija

Pasitelkdami moderniausias technologijas bei naujausius vadybos ir žmogiškųjų išteklių valdymo pasiekimus, mes padedame klestėti mūsų klientų ir partnerių verslui novatoriškai, efektyviai ir racionaliai naudojant įmonių išteklius ir resursus.

   

Vizija

Siekiame būti lyderiaujančia Lietuvos įmone, savo sprendimais, inovacijomis ir patirtimimi padedančia savo klientams sėkmingai vystyti bei plėtoti verslą.


Mūsų vertybės - operatyvumas, konfidencialumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus. Visada esame arti kliento, įsiklausome į lūkesčius, poreikius ir pageidavimus. Lankstus požiūris ir nuoširdus bendradarbiavimas leido mums suburti nuolatinių klientų, kuriais mes didžiuojamės, ratą.

 


Trečius metus iš eilės UAB “Personalo valdymo inovacijos” išrinkta daugiausiai darbo pasiūlymų  per metus pateikusia personalo paieškos ir atrankos bendrove!
(“Verslo žinių” ir portalo cv.lt duomenimis)

 

UAB "Personalo valdymo inovacijos" užima vieną aukščiausių pozicijų Netiesioginių darbdavių TOP 10.
(“Verslo žinių” ir portalo cv.lt duomenimis)

 

 

 

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...