PERSONALO PAIEŠKA ir DARBUOTOJŲ ATRANKA

Tai be galo sudėtingas procesas, kuris reikalauja nemažai išteklių, todėl dažnai įmonės kreipiasi pagalbos į personalo paieškos ir atrankos įmones dėl greito ir kokybiško rezultato - geriausio specialisto savo įmonei.

Jeigu šiuo metu skaitote šį puslapį, greičiausiai ir Jūs šiuo metu ieškote darbuotojo arba artimiausiu metu planuojate personalo paiešką ir darbuotojo atranką savo įmonėje.

Mes žinome, kad darbuotojo paieška ir atranka - itin atsakingas, laikui ir kitiems rezervams imlus darbas, todėl siūlome Jums savo ilgametę patirtį, aukštas kompetencijas ir operatyvų sprendimą, vykdant personalo atranką ir ieškant geriausio darbuotojo Jūsų įmonei. 


PATIKIMA PERSONALO ATRANKŲ AGENTŪRA
Kaip pasirinkti?

Personalo paieška ir atranka - mūsų kasdieninis darbas ir tikslas. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, per trumpiausią laikotarpį surandame ir pateikiame labiausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus. Kol mes vykdome reikalingo darbuotojo paiešką ir atranką, Jūs sėkmingai dirbate savo verslo labui ir gaunate tiesioginę naudą.

Nuo 2008 metų sėkmingai įvykdėme daugybę personalo paieškos ir atrankos projektų bei sukaupėme unikalią aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, įvairių sričių specialistų duomenų bazę. Vykdydami personalo paiešką ir darbuotojų atranką, pasitelkiame per ilgus metus personalo valdymo srityje įgytą "know-how", internetiniuose portaluose publikuojame Jūsų darbo skelbimus bei naudojame mokamas specialistų atrankos portalų bazes, aktyviai ieškome savo srities lyderių socialinėje erdvėje ir taikome tuos personalo paieškos ir atrankos metodus, kurie tinka konkrečiai pozicijai.

GALVŲ MEDŽIOKLĖ

Atsižvelgiant į šiuolaikinę personalo paieškos ir darbo rinkos situaciją, kai darbuotojo paieška ir atranka nėra vien tik pasyvus laukimas paskelbus darbo skelbimą, kiekvienoje atrankoje apjungiame visus darbuotojo paieškos ir atrankos būdus. Savo personalo paieškos ir atrankos projektuose vykdome ir "Galvų medžioklę". "Galvų medžioklė" (angl. "head-hunting") - tai tikslinė darbuotojo atranka, siekiant sudominti kitoje įmonėje dirbantį vadovą ar specialistą Jūsų įmonės darbo pasiūlymu.

Vidutiniškai personalo paieškos ir darbuotojo atrankos projektas įvykdomas per 20 darbo dienų. Esant itin skubiam personalo poreikiui - kandidatus pateikiame per maksimaliai trumpą laikotarpį. Būdami atsakingi ir tikri dėl darbuotojo paieškos ir atrankos paslaugų kokybės, savo darbui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Jeigu nusprendėte, kad darbuotojų paieška ir atranka Jūsų įmonėje bus vykdoma savo jėgomis, galime pasiūlyti dalinį personalo (darbuotojo) paieškos ir atrankos sprendimą:
  • Kandidatų paiešką mūsų duomenų bazėje;
  • Atrankos specialisto nuomos paslaugas;
  • Konsultaciją darbuotojų paieškos ir atrankos bei įdarbinimo klausimais.
Vykdydami personalo paieškos bei atrankos, darbuotojų paieškos ir atrankos, kompetencijų vertinimo ir kitus personalo projektus griežtai laikomės konfidencialumo.

Susisiekite su mumis ir gaukite Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...