darbdaviams 1

Jeigu Jūs šiuo metu skaitote šį puslapį, greičiausiai šiuo metu ieškote darbuotojo arba artimiausiu metu planuojate personalo paiešką ir darbuotojo atranką savo įmonėje.

 

Mes žinome, kad darbuotojo paieška ir atranka - itin atsakingas, laikui ir kitiems rezervams imlus darbas, todėl siūlome Jums savo ilgametę patirtį, aukštas kompetencijas ir operatyvų sprendimą, ieškant geriausio darbuotojo Jūsų įmonei.  Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, per trumpiausią laikotarpį surandame ir pateikiame labiausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus. Kol mes vykdome reikalingo darbuotojo paiešką ir atranką, Jūs sėkmingai dirbate savo verslo labui ir gaunate tiesioginę naudą.

 

Per devynerius savo veiklos metus įvykdėme daugybę personalo atrankos projektų ir sukaupėme unikalią aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, įvairių sričių specialistų duomenų bazę. Vykdydami personalo atrankas, internetiniuose portaluose publikuojame Jūsų darbo skelbimus bei naudojame mokamas specialistų atrankos portalų bazes.

 

Būdami atsakingi ir tikri dėl darbuotojo paieškos ir atrankos paslaugų kokybės, savo darbui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

 

Esant poreikiui, atliekame "Galvų medžioklę". "Galvų medžioklė" (angl. "head-hunting") - tai tikslinė darbuotojo atranka, siekiant sudominti kitoje įmonėje dirbantį vadovą ar specialistą Jūsų įmonės darbo pasiūlymu.

 

Jeigu nusprendėte, kad darbuotojų paieška ir atranka Jūsų įmonėje bus vykdoma savo jėgomis, galime pasiūlyti dalinį personalo atrankos sprendimą:

  • Kandidatų paiešką mūsų duomenų bazėje;
  • Atrankos specialisto nuomos paslaugas;
  • Konsultaciją darbuotojų paieškos ir atrankos bei įdarbinimo klausimais.

 

 

Kiekvienas klientas yra individualus - susisiekite su mumis, ir gaukite Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...