Sėkmingi darbuotojai – įmonės pelningos veiklos garantas. Nėra tiesiog blogų darbuotojų – yra žmonės, kurie dirba ne savo darbą. Suteikdami konkrečios naudingos informacijos apie darbuotojus, kompetencijų vertinimai padeda lengviau apsispręsti ir pašalina subjektyvumo faktorių, nes objektyviai patvirtina arba paneigia susidariusią nuomonę apie darbuotoją ar kandidatą.

Kodėl darbdaviai naudojasi darbuotojų vertinimais?
Pagrindinis esamų darbuotojų vertinimų tikslas - pasiektų rezultatų įvertinimas ir peržiūra. Nemažai įmonių jau turi darbuotojų vertinimo sistemas, pagal kurias nuolat vertina savo darbuotojus. Paprastai šie vertinimai atliekami metų pabaigoje ir yra puiki priemonė darbdaviui aptarti praėjusių metų rezultatus, numatyti naujųjų planus, gaires ir - galbūt - karjeros perspektyvas. Reguliarus darbuotojų vertinimas padeda darbuotojams priminti, ko tikisi jų vadovai. Vertinimo rezultatai teikia darbdaviams informaciją, kuria jie gali naudotis priimdami įdarbinimo sprendimus, pavyzdžiui, paaukštinti, didinti atlyginimus ar netgi atleisti iš darbo.

Kaip pasiruošti metiniam pokalbiui?
Metiniams pokalbiams vadovai ruošiasi iš anksto, ir dažnai ieško papildomų įrankių, kurie gali padėti kokybiškai pravesti metinį pokalbį. Vertinimų rezultatai gali padėti pastebėti nematomus darbuotojų gebėjimus, kuriuos vystydamas vadovas gali padėti darbuotojui pasiekti netikėtų aukštumų. Ką daryti, jei darbuotojo rezultatai netenkina? Įvertinus kompetencijas, darbdavys sužinos silpnąsias (tobulintinas) darbuotojo sritis, o gal atras, kad žmogus sėdi ne savo rogėse ir dirba tą, darbą, kuris jam tiesiog nemielas?

Karjeros planavimas
Jei vadovas jaučia, kad žmogus jau užsibuvo pozicijoje ir pradės ieškoti naujų galimybių, o prarasti gero specialisto nenori - kompetencijų vertinimas gali padėti įvertinti karjeros įmonėje galimybes.

Planuojate mokymus?
Vertinimo ataskaitos padės ne tik nustatyti mokymo poreikius, bet ir suteiks informacijos kaip ir kokius mokymus reikėtų parinkti, siekiant maksimalaus informacijos įsisavinimo.

Įdomu, ką pavaldiniai galvoja apie savo vadovus?
CheckPoint 360 vertinimas padės pažinti komandos lyderį ir suteiks informaciją apie tai, kaip jaučiasi darbuotojai.


Esame įgaliotas "Profiles International" atstovas Lietuvoje. Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės personalo vertinimo įrankius:
  • Profile XT - metodika, matuojanti žmogaus mąstymo, asmeninių savybių bei profesinių interesų atitikimą konkrečiai pozicijai;

  • CheckPoint 360° - vadovavimo kompetencijų vertinimo sistema, suteikianti vadovams galimybę gauti savo darbo atlikimo įvertinimą iš juos supančių žmonių - vadovų, kolegų ir pavaldinių

 

Susisiekite su mumis, jeigu reikia pagalbinės priemonės:

  • Naujiems darbuotojams pasirinkti;
  • Vadovų konsultavimui ir ugdymui;
  • Darbuotojo mokymo poreikiui įvertinti;
  • Karjeros ir pareigų keitimo sprendimams;
  • Suformuoti efektyvią darbuotojų komandą;
  • Rengiant kompetencijų modelį ir kompetencijų aprašus organizacijoje.

 

UAB "Personalo valdymo inovacijos" specialistai 2019 metais sėkmingai įvykdė daugiausiai naujų kandidatų testavimo bei esamų darbuotojų kompetencijų vertinimo projektų Profile produktais  ir įmonė buvo išrinkta stipriausiu Profile International partneriu Lietuvoje!

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...