KAS YRA "GALVŲ MEDŽIOKLĖ" IR KAM JI REIKALINGA

Tiesioginė visų lygių vadovų bei specialistų paieška - arba tiesiog "galvų medžioklė" (angliškai "Head-hunting") - priemonė, skirta sudominti ypatingus Talentus ir pakviesti juos užimti atitinkamas pareigas Kliento įmonėje.

Anksčiau ši metodika dažniau buvo taikoma išskirtinai aukščiausio lygmens vadovų paieškai ir atrankai, tačiau esant dabartinei rinkos situacijai ir didžiuliam gerų, kompetetingų darbuotojų trūkumui, Galvų medžioklę taikome 90% visų mūsų vykdomų atrankų.

Galvų medžioklė nuo įprastos atrankos skiriasi tuo, kad mes nelaukiame, kada į mus kreipsis tinkamas žmogus. Siekdami rezultato, mes patys įdedame daug darbo ir pastangų surasti stipriausius rinkos žaidėjus, reprezentuojame Darbdavį ir pateikiame potencialiam kandidatui patrauklų pasiūlymą. Didžiausias galvų medžioklės privalumas tas, kad įmonei galime pasiūlyti tikslinį kandidatą - dirbantį konkurencinėje įmonėje, turintį identišką patirtį ir galintį iš karto Darbdaviui duoti maksimalų rezultatą.

Tiesa, "galvų medžioklė" gali užtrukti ilgiau, nei standartinė darbuotojo paieška ir atranka, kadangi dirbančiam žmogui prireikia daugiau laiko apsispręsti, pasiryžti pokyčiui. Ne mažiau svabu, kad naujojo darbdavio įvaizdis, siūlomos finansinės ir papildomas motyvacinės sąlygos. Visada savo klientus pakonsultuojame ir padedame paruošti patrauklų pasiūlymą potencialiems kandidatams.


Jei Jūsų įmonei reikia geriausių talentų paieškos, atrankos, galvų medžioklės projektų - nedvejodami susisiekite su mumis, ir pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą!

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...