darbdaviams 3

Atsirenkant geriausius kandidatus laisvai darbo vietai užimti, visuomet atsižvelgiame į kelis tinkamumo siūlomoms pareigoms kriterijus: išsilavinimą, darbo patirtį ir kvalifikaciją, buvusių darbdavių rekomendacijas, žmogaus asmenines savybes, darbo motyvaciją ir pan.  Objektyviai pamatuojamus kriterijus (išsilavinimą, darbo patirtį) įvertinti nesudėtinga, turint kandidato gyvenimo aprašymą ir pokalbio su juo metu.

 

Tačiau ne visuomet pokalbio metu pavyksta atskleisti visas kandidato turimas gerąsias ir blogąsias savybes. Natūralu, kad kartais kyla abejonių: “Ar šis žmogus pritaps mūsų kolektyve? Kaip jis dirbs? Kas jam yra svarbu? Kokia jo motyvacija?“  Į visus tokias abejones sukeliančius klausimus Jums padeda atsakyti pasirinktų kandidatų testavimas.

Kandidatų testavimas - tai atrankos metu pasirinktų geriausių kandidatų asmeninių savybių ir kompetencijų nustatymas, matuojant svarbius su konkrečiu darbu susijusius aspektus – mąstymo gebėjimus, asmeninius bruožus ir profesinius interesus.

Nauda įmonei:

  • Testavimo metu gautą išsamią informaciją (ataskaitas) sėkmingai naudojate tolimesniame darbe su pasirinktu darbuotoju (jo adaptavimo įmonėje, ugdymo, motyvavimo bei karjeros planavimo tikslais) - tai ilgalaikė atsiperkanti investicija.
  • Kartu su ataskaitomis Jūs gaunate rekomendacijas, kokią informaciją reikia pasitikslinti baigiamųjų pokalbių metu – „Įdarbinimo interviu vadovą“.
  • Tiesioginis pasirinkto kandidato vadovas, įmonės personalo vadovas ir įmonės vadovas yra supažindinami, kaip naudotis testų ataskaitose pateikta informacija, todėl ateityje sėkmingai taiko šią turimą informaciją savarankiškai, be konsultantų pagalbos.
  • Vieną kartą ištestavus kandidatą, jo vertinimo duomenys išlieka ir gali būti bet kada panaudoti karjeros planavimui.
  • Testuojant pasirinktus kandidatus ženkliai sumažėja tikimybė pasirinkti netinkamą žmogų.
  • Iš karto pasirinkus tinkamą kandidatą į siūlomas pareigas, sumažėja darbuotojų kaita įmonėje.

 

Susisiekite su mumis, ir gaukite Jūsų poreikiams pritaikytą pasiūlymą!

 

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...