PVIHR – KAS MES?

UAB „Personalo valdymo inovacijos“ – darbuotojų paieškos ir atrankos įmonė, sėkmingai vykdanti savo veiklą nuo 2008 m. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.  Visada esame arti kliento, įsiklausome į lūkesčius, poreikius ir pageidavimus. Lankstus požiūris ir nuoširdus bendradarbiavimas leido mums suburti nuolatinių klientų, kuriais mes didžiuojamės, ratą.

Personalo paieškos ir atrankos įmonė - Kodėl Mes?

* Kokybė ir atsakomybė už rezultatus. Profesionaliai ir atsakingai žiūrime į visas mūsų vykdomas personalo atrankas. Esame tikri tuo, ką darome, todėl savo darbui suteikiame garantiją – jei per 3 mėnesius atleisite lūkesčių nepateisinusį kandidatą – nemokamai jį pakeisime kitu darbuotoju.

* Operatyvumas. Vidutiniškai darbuotojo paieškos ir atrankos projektas užtrunka apie 20 darbo dienų po sutarties pasirašymo. Darbuotojo reikia skubiai? Informuokite, ir kandidatus pateiksime itin greitai. Savo praktikoje turime pavyzdžių, kai žmogus pradėjo dirbti Kliento įmonėje trečią dieną po atrankos užsakymo.

 * Didesnis kandidatų srautas. Kokybiška, per 13+ metų sukaupta vidinė kandidatų duomenų bazė, specializuotos  išorinės kandidatų paieškos bazės bei socialinių tinklų kontaktai leidžia operatyviai pasiekti didžiausią auditoriją ir sugeneruoja kompetentingų kandidatų srautą – tame tarpe ir tų, kurie aktyviai darbo neieško, tačiau yra atviri jiems įdomių kompanijų profesiniams pasiūlymams.

* Griežti standartai. Vykdydami personalo paieškos, darbuotojų atrankos, mokymų, kompetencijų vertinimo ar kitus HR projektus laikomės griežtų etikos, duomenų apsaugos, verslo ir atsakomybės standartų. Užtikriname visišką abiejų pusių – tiek darbdavių, tiek kandidatų – duomenų konfidencialumą.

Personalo paieškos ir atrankos įmonė - Kada kreiptis į mus?

* Nepriklausomai nuo to ar ieškote vos vieno darbuotojo ar reikia suburti visą naują komandą;
* Jums svarbu pritraukti didesnį perspektyvių kandidatų srautą ar surasti labai retų kompetencijų specialistą;
* Norite surasti naują darbuotoją, bet nenorite, kad apie tai sužinotų kiti (esamas darbuotojas, konkurentai ir kt.);
* Vykdėte atranką savo jėgomis, bet trūksta kandidatų alternatyvų;
 
* Jums svarbu rezultatas – geriausias kandidatas Jūsų įmonei.


Susisiekite su mumis, ir pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą!

Susisiekite
Personalo valdymo inovacijos

 
...