Personalo paieška ir atranka

PERSONALO PAIEŠKA ir DARBUOTOJŲ ATRANKA

Jeigu šiuo metu skaitote šį puslapį, greičiausiai ir Jūs šiuo metu ieškote darbuotojo arba artimiausiu metu planuojate personalo paiešką ir darbuotojo atranką savo įmonėje. Darbuotojų paieška - be galo sudėtingas procesas, kuris reikalauja nemažai išteklių, todėl dažnai įmonės kreipiasi pagalbos į personalo paieškos ir atrankos įmones dėl greito ir kokybiško rezultato - geriausio specialisto savo įmonei.

Personalo paieška ir atranka - mūsų kasdieninis darbas ir tikslas. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, per trumpiausią laikotarpį surandame ir pateikiame labiausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus. Kol mes vykdome reikalingo darbuotojo paiešką ir atranką, Jūs sėkmingai dirbate savo verslo labui ir gaunate tiesioginę naudą.

Nuo 2008 metų sėkmingai įvykdėme daugybę personalo paieškos ir atrankos projektų bei sukaupėme unikalią aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, įvairių sričių specialistų duomenų bazę. Vykdydami personalo paiešką ir darbuotojų atranką, pasitelkiame per ilgus metus personalo valdymo srityje įgytą "know-how", internetiniuose portaluose publikuojame Jūsų darbo skelbimus bei naudojame mokamas specialistų atrankos portalų bazes, aktyviai ieškome savo srities lyderių socialinėje erdvėje ir taikome tuos personalo paieškos ir atrankos metodus, kurie tinka konkrečiai pozicijai.

gray concrete wall inside building
gray concrete wall inside building
PATIKIMA PERSONALO ATRANKŲ AGENTŪRA

Svarstote galimybes susirasti patikimą personalo paieškos įmonę?

  • Pasitikrinkite, kiek metų įmonė teikia darbuotojų atrankos paslaugas;

  • Peržiūrėkite viešą informaciją ir darbo skelbimus;

  • Paklauskite rekomendacijų.


Mes žinome, kad darbuotojo paieška ir atranka - itin atsakingas, laikui ir kitiems rezervams imlus darbas, todėl siūlome Jums savo ilgametę patirtį, aukštas kompetencijas ir operatyvų sprendimą, vykdant personalo atranką ir ieškant geriausio darbuotojo Jūsų įmonei.

worm's-eye view photography of concrete building
worm's-eye view photography of concrete building