Aukščiausio lygmens vadovų paieška ir atranka

Aukščiausio lygmens vadovo pasirinkimas - bene didžiausias iššūkis kiekvienos įmonės akcininkui ar savivininkui. Padalinių bei skyrių vadovų pozicijų atranka dažnai tampa nemažu rūpesčiu įmonės direktoriui. Vadovų paieška ir atranka - labai atsakingas darbas, todėl verta šį rūpestį patikėti ne vienerius metus rinkoje veikiančiai personalo paieškos įmonei.

Tiesioginė Vadovų paieška - arba vadovų "galvų medžioklė" (angliškai "Head-hunting") - priemonė, skirta sudominti aukščiausio lygmens vadovus ir pakviesti juos užimti vadovaujančias pareigas įmonėse.

KODĖL VERTA RINKTIS TIESIOGINĘ VADOVŲ PAIEŠKOS PASLAUGĄ (GALVŲ MEDŽIOKLĘ)

Dirbame HR atrankų srityje jau daug metų. Puikiai pažįstame daugumą Lietuvos įmonių, žinome geriausius rinkoje esančius specialistus. Vykdant vadovų paiešką bei vadovų atranką taikomi aukšti standartai. Labai svarbu įvertinti abipusį tinkamumą - įvertinti, ar Kandidatas atitiks Darbdavio lūkesčius, ir ar įmonė galės duoti tai, ko Kandidatui reikia - asmenybės auginimą, tobulėjimą, perspektyvas.

Tiesioginė Vadovų paieška ir atranka nuo įprastos atrankos skiriasi tuo, kad mes nelaukiame, kada į mus kreipsis tinkamas žmogus. Siekdami rezultato, mes patys įdedame daug darbo ir pastangų surasti stipriausius rinkos žaidėjus, reprezentuojame Darbdavį ir pateikiame potencialiam kandidatui patrauklų pasiūlymą. Vykdydami tiesioginę vadovų paiešką ir atranką glaudžiai dirbame su abiem pusėmis, nes vadovų paieškose ir atrankose priimami sprendimai yra ypač svarbūs.gray concrete wall inside building
gray concrete wall inside building
Nuo 2008 metų sėkmingai atrinkome ir įdarbinome kelis šimtus aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų - tai tikrai didelis skaičius sėkmingai užbaigtų vadovų paieškos, vadovų atrankos bei vadovų galvų medžioklės projektų.

Jei Jūsų įmonei reikia geriausių vadovų paieškos, atrankos, galvų medžioklės projektų - nedvejodami susisiekite su mumis, ir pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą!

worm's-eye view photography of concrete building
worm's-eye view photography of concrete building